Polityka prywatności
Polityka prywatności serwisu www.adarlublin.pl

1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług .
2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ADAR Anna Kwiecińska z siedzibą ul. 1 Maja 15/LU2, 20-410 Lublin, NIP: 7131482813

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
6. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacji
7. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
8. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
9. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
10. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
11. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
13. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.adarlublin.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.
urządzenia elektroniczne Lublin

Numer telefonu:

+48 502 484 960
+48 81 30 70 250

Adres e-mail:

adarlublin@gmail.com

Nasz adres:

1-go Maja 15/LU2,
20-410 Lublin
Copyright ©Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe PHU ADARProjekt i wykonanie  elektronarzędzia Lublin WGB-Group

sklep elektroniczny Lublin, elektronika Lublin, elektryka Lublin, urządzenia elektroniczne Lublin, elektronarzędzia Lublin, podzespoły elektroniczne Lublin, mierniki elektroniczne Lublin, zasilacze Lublin, rezystory Lublin, tranzystory Lublin, kondensatory Lublin, narzędzia elektroniczne Lublin, przewody Lublin, chemia dla elektroniki Lublin, anteny Lublin, dekodery Lublin, sklep elektroniczny lubelskie, elektronika lubelskie, elektryka lubelskie, urządzenia elektroniczne lubelskie, elektronarzędzia lubelskie, podzespoły elektroniczne lubelskie, mierniki elektroniczne lubelskie, zasilacze lubelskie, rezystory lubelskie, tranzystory lubelskie, narzędzia elektroniczne lubelskie, przewody lubelskie, chemia dla elektroniki lubelskie, anteny lubelskie, dekodery lubelskie

podzespoły elektroniczne Lublin

mierniki elektroniczne Lublin